Şanlıurfa’nın Karaköprü Belediyesi de Covid-19 tedbirleri kapsamında çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda özel dezenfekte ekibi kuran Karaköprü Belediyesi, ilçenin her köşesini dezenfekte ediyor.

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi, Covid-19 tedbirlerine aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda tüm cadde ve sokakları baştan sona dezenfekte eden belediye ekipleri, halkın büyük takdirini topladı.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi, ülkemizde de etkisini tüm hızıyla gösteriyor. Okulların tatil edilmesiyle başlayan tedbirlere, her gün bir yenisi daha ekleniyor. Son olarak 4 günlük sokağa çıkma yasağının getirilmesi ile birlikte vaka ve ölüm sayılarında gerileme olması,tedbirlerin son derece yerinde olduğunu gösteriyor.

Şanlıurfa’nın Karaköprü Belediyesi de Covid-19 tedbirleri kapsamında çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda özel dezenfekte ekibi kuran Karaköprü Belediyesi, ilçenin her köşesini dezenfekte ediyor. Dezenfekte ekibi bugün Atakent mahallesini baştan sona köpüklü su ile temizledi.

Tüm Ortak Kullanım Alanları Dezenfekte Edildi

Atakent Mahallesi Muhtarı Hasan Gömük; oyun parkları başta olmak üzere tüm iş yerlerinin önü, otobüs ve minibüs duraklarının, yollar ve caddelerin, kaldırımların vb. ortak kullanım alanlarının tamamının temizlenerek dezenfekte edildiğini belirtti.

Muhtar Gömük, Karaköprü Belediyesi’nin bu örnek davranışının diğer il ve ilçe belediyelerine de örnek olması gerektiğini vurgulayarak, başta belediye başkanı olmaz üzere tüm personeli kutladı.

Dezenfekte ekibi ayrıca apartman içindeki korkuluk ve asansörleri de özel bir ilaç ile baştan aşağıya dezenfekte etti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)